Úřední deska

Mobilní aplikace

V obrazeGoogle playApp Store

Mobilní verze

mobilní verze webu

Aktuální počasí

Počasí dnes:

18. 8. 2017

bo

Bude skoro jasno až polojasno, v Čechách postupně až oblačno, místy přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 27 až 31°C, na východě kolem 33°C. Noční teploty 17 až 13°C.

Obecně závazné vyhlášky

Stanovené termíny

doby svatebních obřadů vždy v sobotu od 9:00 do 14:00 hod.

v roce 2017

11.2., 11.3, 8.4.. 13.5., 17.6., 15.7., 12.8., 9.9., 14.10, 11.11, 9.12.

Tachovský deník

Navigace

Obsah

Výběrové řízení na úředníka/úřednici agendy sociální práce

Typ: ostatní

Tajemnice Městského úřadu města Planá

v souladu se zákonem č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků

vyhlašuje

VÝBĚROVÉ  ŘÍZENÍ

na obsazení místa

úředník/úřednice agendy sociální práce

ve Správním odboru Městského úřadu Planá

-          platová třída 10 (v souladu s nařízením vlády č. 564/2006 Sb.)

Rámcová pracovní náplň:

  • péče o osoby v hmotné nouzi,
  • sociální a poradenská činnost na úseku činnosti poskytovaného komplexního poradenství a preventivní činnosti,
  • vyhledávání a navazování kontaktu s potencionálním klientem v jeho prostředí a provádění přímé sociální práce se zaměřením na změnu klienta,
  • sociální práce pro pečovatelskou službu,
  • agenda zvláštního příjemce dávky důchodového pojištění,
  • spolupráce s dalšími institucemi státní správy a samosprávy (Úřad práce ČR, spolupráce v oblasti OSPOD apod.),
  • vedení evidence žádostí o nájemní byty.

Kvalifikační a odborné požadavky:
  • povinné vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, v platném znění
  • nejméně 1 rok odborné praxe v sociální oblasti výhodou
  • ZOZ v oblasti sociální práce výhodou
  • praxe ve veřejné správě výhodou
  • řidičský průkaz sk. B
  • dobrá znalost práce na PC
  • občanská bezúhonnost

Nabízíme:

  • zajímavé a perspektivní zaměstnání
  • motivující osobní příplatek, mimořádné odměny a další zaměstnanecké výhody (příspěvek na penzijní připojištění, indispoziční volno apod.)

Předpokládaný datum nástupu: listopad – prosinec 2017

Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou – zástup za MD a RD

Doklady potřebné pro přihlášení do výběrového řízení:

  1. přihláška (náležitosti přihlášky: název pracovního místa, jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu, datum a podpis)
  1. strukturovaný životopis
  2. výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce
  3. ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
  4. personální dotazník a čestné prohlášení (je možno vyzvednout u tajemnice Městského úřadu Planá nebo stáhnout z webových stránek  www.plana.cz  - Městský úřad - Volná pracovní místa.

Písemné přihlášky do výběrového řízení přijímá do 7. září 2017 tajemnice (podatelna) Městského úřadu Planá, nám. Svobody 1, 348 15 Planá. Přihlášku můžete přinést osobně nebo poslat poštou.

Bližší informace na telefonu č. 374 752 912, 347 752 921

Vytvořeno: 11. 8. 2017
Poslední aktualizace: 16. 8. 2017 23:17
Autor: Správce webu