Obecní úřad - tel. seznam

Obecní úřad - tel. seznam

Nastavení velikosti písma
Zmenšit písmo o 10%
Zvětšit písmo o 10%

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish
◄ ZPĚT NA NABÍDKUZPĚT NA STANDARDNÍ PODOBU STRÁNEK

Telefonní seznam Městského úřadu Planá

 

Odbor Jméno, příjmení Telefonní čísla e-mail Číslo dveří
přímá linka vnitřní
II. patro
 Starostka Mgr. Martina Němečková 774 660 019
374 752 910
 10 nemeckova@muplana.cz  16
 Tajemnice Mgr. Tereza Coufalová, MBA

374 792 100
374 752 912

608 702 215

 12 tajemnice@muplana.cz
coufalova@muplana.cz
 16
 Podatelna 

Jitka Karpianusová

374 752 911
Fax 374 752 929
 11 podatelna@muplana.cz  16
 Finanční  odbor Ing. Helena Ťupová
Jitka Jarabicová
374 794 227

374 752 913
 
 13 tupova@muplana.cz
jarabicova@muplana.cz
 15

Mzdová účtárna

Blanka Marková
Lenka Žáková
374 752 914  14

markova@muplana.cz
zakova@muplana.cz

 14
Stavební úřad

Ján Trúchly

MiroslavaMajerová
Radka Krejzová
Marie Drsková


374 752 926

374 752 916
374 752 925
374 752 925
 
 26

 16
 25
 25

truchly@muplana.cz

majerova@muplana.cz
krejzova@muplana.cz
drskova@muplana.cz

 20
      I. patro
Přestupky

Marie Jonášová

374 752 927  27 prestupky@muplana.cz  24

Sociální oddělení

Žádosti o byty

Šárka Stará 374 752 919  19 socialni@muplana.cz  23
Životní prostředí

Marie Rampasová

Romana Donovalová

374 752 922  22

rampasova@muplana.cz

donovalova@muplana.cz

 22

Správní odbor

Eva Čermáková

374 752 921  21

spravni@muplana.cz

 21

Matrika

Evidence obyvatel

Ověřování

Dana Fouňová

Marie Plešáková

374 752 915  15

matrika@muplana.cz

evidence@muplana.cz

 9
Místostarosta Ing. Pavel Nutil

774 680 019 

374 752 917

 17 nutil@muplana.cz
mistostarosta@muplana.cz
 10
      Přízemí

Odbor správy majetku a investic

Investiční technik
 

Ing. Jiří Ťupa


Jan Pour
 

374 752 923


374 752 928
 


23


28

 

it@muplana.cz


pour@muplana.cz
 

 2
(čp.2)
 

Správa majetku

Pokladna

Hrací přístroje

Ztráty a nálezy

Marie Dvořáčková
Hana Jiráková
 
374 752 918
 
18
 
majetek@muplana.cz  
jirakova@muplana.cz
 
 3
Městská policie

Vladimír Chojna

Mgr. Ota Postl

603 334 725

služebna
374 752 924

 24
 

policie@muplana.cz

2
Úřad práce MPSV
(pouze v pondělí)

Veronika Havlíčková

 374 752 920  20
 
veronika.havlickova
@tc.mpsv.cz
 2

 

 
◄ ZPĚT NA NABÍDKUZPĚT NA STANDARDNÍ PODOBU STRÁNEK